Nowości  Loty krajowe  Linie lotnicze  Lotniska    
 


Loty-krajowe.pl > Ruszyła sprzedaż biletów na loty krajowe Warszawa Modlin - Wrocław

2013-12-04 Ruszyła sprzedaż biletów na loty krajowe Warszawa Modlin - Wrocław

Podczas konferencji prasowej linii Ryanair we Wrocławiu uruchomiono sprzedaż biletów lotniczych na loty krajowe na trasie Warszawa Modlin (WMI) - Wrocław Strachowice (WRO).

Loty Ryanair na trasie Warszawa Modlin (WMI) - Wrocław Strachowice (WRO) rozpoczną się w środę, 2 kwietnia 2014 roku. Trasa obsługiwana będzie raz dziennie, 7 dni w tygodniu. Loty obsługiwane będą przez samoloty Boeing 737.

"Wrocław jest niezwykle ważnym lotniskiem dla linii Ryanair. To tutaj w 2005 roku rozpoczęliśmy naszą ekspansję na polskim niebie, od ponad dwóch lat mamy bazę operacyjną, gdzie stacjonujemy już dwa samoloty. Jesteśmy przekonani, że połączenia lotnicze do Warszawy to oferta dla wszystkich, którzy szukają szybkiej i niedrogiej alternatywy dla podróży samochodem, busem czy pociągiem." - powiedział Michael Cawley, wiceprezes linii Ryanair.

Wylot z Modlina przewidziany jest na 15:00. We Wrocławiu samolot lądować będzie o 15:55. W drogę powrotną samolot wyruszy o 16:20. Lądowanie na lotnisku w Modlinie o 17:20.

"Potencjał połączenia lotniczego z Warszawą jest na Dolnym Śląsku ogromny. Potwierdza to maksymalne wypełnienie pokładów samolotów operujących na tych trasach w godzinach szczytu porannego. Popołudniowe połączenie Ryanaira doskonale uzupełni tę ofertę. To doskonała oferta, nie tylko dla biznesu, lecz tak naprawdę dla wszystkich pasażerów." - powiedział Dariusz Kuś, prezes wrocławskiego lotniska.

Bilety lotnicze kosztują już od 99 zł w jedną stronę.

Na skróty